NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE

OSIĄGNIĘCIE GO WYMAGA CZASU…ON I TAK UPŁYNIE

Gruszki, dlaczego warto włączyć je do diety

Będąca jednym z najpopularniejszych w Polsce owoców gruszka, to prawdziwa skarbnica witamin i minerałów! Co powinniśmy wiedzieć na temat tych owoców? Jakie mają właściwości i zastosowanie? Jak w ciekawy sposób można wykorzystywać je w kuchni?

Zdrowie w czarnym ziarenku. Właściwości czarnuszki.

Małe, czarne ziarenko Nielli stavii, czyli czarnuszki, zyskuje na coraz większej popularności i powoli na stałe wpisuje się w nasze codzienne posiłki. Na rynku dostępne są na szerszą skalę chleby z czarnuszką i oleje tłoczone z nasion. I jest to świetna wiadomość, ponieważ czarnuszka posiada wiele zdrowotnych właściwości i znajduje w kuchni naprawdę ciekawe zastosowanie!

Imbir - leczenie, właściwości i zastosowanie

Imbir popularny jest głównie w Azji. Coraz częściej pojawia się także na naszych stołach – co wychodzi nam na zdrowie, ponieważ bogactwo składników odżywczych zawartych w nim sprawia, że nazywany jest naturalnym antybiotykiem!

Zdrowe przekąski – nie rezygnuj z przyjemności w trakcie diety!

Impreza, domowy seans filmowy, spotkanie ze znajomymi… Takie okazje aż proszą się o przekąski, które będziemy mogli w ich trakcie podjadać! Co jednak, gdy jesteśmy w trakcie diety – czy musimy całkowicie zrezygnować z tego typu jedzenia? Na szczęście na ratunek przychodzą zdrowe zamienniki! Zobacz kreatywne pomysły na to, jak przygotować zdrowe przekąski.

Poradnia StudioDiety powstała z pasji do zdrowego stylu życia jak również chęci pomagania innym. Działamy od 2008 roku pomagając zmienić nawyki żywieniowe i udowadniając, że zdrowe odżywianie może być przyjemne.  Dowiedź się więcej

TERMINARZ NAWYKÓW

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ