ZDROWE ODŻYWIANIE

Dieta Online

Dieta on-line jest  świetnych rozwiązaniem dla osób mieszkających w innym mieście/kraju lub tych chcących zaoszczędzić swój czas ograniczając dojazdy do poradni dietetycznej. Podstawą wizyty online jest dokładne wypełnienie kwestionariusza medyczno-żywieniowego. Konsultacja dietetyczna odbywa się poprzez kwestionariusz i/lub rozmowę przez komunikator (Skype, Messenger lub Zoom).

ZDROWE ODŻYWIANIE

Dieta online

Dieta on-line jest  świetnych rozwiązaniem dla osób mieszkających w innym mieście/kraju lub tych chcących zaoszczędzić swój czas ograniczając dojazdy do poradni dietetycznej. Podstawą wizyty online jest wypełnienie dokłanie i rzetelnie kwestionariusza medyczno-żywieniowego. Konsultacja dietetyczna odbywa się poprzez kwestionariusz i/lub rozmowę przez komunikator (Skype, Messenger lub Zoom).

 Jadłospis układany jest indywidualnie dla każdego Pacjenta, tak samo jak po wizycie w gabinecie. W ramach diety online otrzymasz:

R

proste i szybkie posiłki dostosowane do planu dnia

R

miary domowe i gramatury produktów

R

przepisy na szybkie obiady i słodkości!

R

listy zakupów z podziałem na kategorie

agsdi-soup

plany odchudzające

układane indywidualnie pod plan dnia, zapotrzebowanie oraz upodobania smakowe

agsdi-heartbeat

dietoterapia chorób

dietoterapia i wspomaganie leczenia w wielu jednostkach chorobowych

agsdi-hamburger-menu

programy dietetyczne

programy dietetyczne dla poprawy jakości i stylu życia

CHCESZ ZMIENIĆ SWÓJ STYL ŻYCIA?

Pobierz kwestionariusz medyczno-żywieniowy
pobieram

JAK ZACZĄĆ?

Jak zamówić dietę online?

Pobierz kwestionariusz medyczno-żywieniowy

Pobierz na komputer i wypełnij kwestionariusz medyczno-żywieniowy. Wypełnioną ankietę odeślij na maila studiodiety@gmail.com

Konsultacja dietetyczna online

Po zapoznaniu się z ankietą, dietetyk skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu konsultacji dietetycznej. Konsultacja dietetyczna online trwa ok. 45-60 min. i odbywa się przez komunikator (Skype, Messenger, Zoom).

Jadłospis dietetyczny

Po konsultacji dietetycznej online zostanie ułożona dla Ciebie indywidualna dieta, którą dietetyk prześle na wskazany adres mailowy w ciągu 3-5 dni roboczych.

Stały kontakt z dietetykime

Przez cały okres diety masz możliwość konatku mailowego lub sms-owego z dietetykiem w tym dwie 20 min. konsultacje online przez komunikator, w których możesz rozwiać wszystkie swoje ewentualne wątpliwości.

Kontynuacja diety

Masz możliwość kontynuacji diety. Każda kolejna dieta 7 dniowa to koszt 150 zł.